BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10381055
*
nr 1038 1055
Golvlampa
metall / glaskupa, 50/60-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:16:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:42:26
1
700 kr
16/5 18:11:26
2
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskupa golvlampa golvlampor metall
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1055
Golvlampa
metall / glaskupa, 50/60-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:42:26 | 1 | 700 kr |
16/5 18:11:26 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskupa golvlampa golvlampor metall
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18